Powrót do Polski - znajdź pomysł na siebie!

Aktualności
W dziale tym publikowane są różne ciekawostki odnośnie dotacji, szkoleń itp. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnościami.

 
środa, 06 marzec 2019 13:22

Powrót do Polski - znajdź pomysł na siebie!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przez bardzo długi czas byliśmy świadkami dość przerażającego zjawiska jakim było emigrowanie Polaków za granicę. Wszystko w celu znalezienia lepszych zarobków. Najczęściej wyjeżdżała jedna osoba z rodziny, która starała się samodzielnie przeżyć za najniższą cenę, a resztę wysłała do Polski. Ostatnimi czasy jednak można zauważyć, że Polacy wracają w rodzinne strony, lub pojawia się w nich taki pomysł. Jednak pojawia się także strach, czym zająć się po powrocie.

 

Zrób pierwszy krok!

 

Jak to mówią, najtrudniejszy jest pierwszy krok, czyli w tym przypadku postanowienie o powrocie do ojczyzny. Jeśli już postanowimy, że wracamy, pojawia się kolejny krok do postawienia, czyli to, czym zajmiemy się po powrocie. A gdyby tak postawić wszystko na jedną kartę i założyć własną działalność? Teraz możesz zająć się dokładnie tym, czym chcesz, co sprawia Ci radość. W bardzo prosty sposób możesz swoją pasję zamienić w pracę! Jeśli masz oszczędności, możesz zainwestować je na dobry start dla Twojej firmy. Jednak możesz postarać się także o dotacje, gdzie nie potrzebujesz wkładu własnego (ale posiadanie go będzie dla Ciebie plusem!).

 

Dotacja na start - postaw na kurs online!

 

Dotacje, to bardzo dobry i prosty sposób na ruszenie ze swoim biznesem! Jednak ogrom dokumentacji może Cię przerazić, a co najgorsze zniechęcić. Dlatego wychodzę na przeciw Twoim lękom i przedstawiam kurs online, który pomoże Ci otrzymać dotację na start Twojej firmy! Wszystko zaczyna się od marzenia, a je trzeba realizować, a nie tylko o nich myśleć! Nie musisz popełniać błędów, wystarczy, że wykupisz kurs online, a ja poprowadzę Cię przez dotacyjną dokumentację. Przypuszczam, że skoro to czytasz, to prawdopodobnie marzysz o swojej firmie, byciu sobie szefem. Dlatego zaufaj specjaliście i nie marnuj czasu na to, bo po omacku kroczyć wśród wszystkich umów.  Czy dasz sobie radę sam z dokumentami aby otrzymać dotację? Oczywiście że dasz sobie radę Ty najlepiej znasz swój pomysł, wiesz jakie masz silne i mocne strony.

 

Jak nie teraz, to kiedy?

 

Budżet w ramach funduszy europejskich jest  gwarantowany na lata 2014-2020, są to środki PEWNE, nie wiadomo czy po roku 2020 będzie istniała Unia europejska a co za tym idzie czy będzie dofinansowanie na start firmy. Pamiętaj, że to dziś jest najlepszy czas na zmiany. Chcesz być niezależny i wolny finansowo? Tylko własny biznes pozwoli Tobie osiągnąć wolność finansową! Teraz już sam widzisz że sukces i powodzenie Twojej firmy zależy od przygotowania i Twojej wiedzy w temacie przedsiębiorczości.

Czytany 395 razy