O Nas

O Nas
Specjalizujemy się w dotacjach na otwarcie nowej firmy, dofinansowaniach na rozwój firmy już istniejącej itp.

 

Firma " Kompleksowe finanse" to:

 • odpowiedź na potrzeby w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania,
 • pomoc w uzyskaniu środków finansowych na start dla każdej oosby fizycznej, która chce zrealizować swoje marzenia o swojej firmie,

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży doradczej w obsłudze firm i osób prywatnych potrafimy sprostać wszelkim oczekiwaniom w kwestii pozyskiwania finansowania na otwarcie firmy oraz rozwój firmy, udzielimy także pomocy, doradztwa w zakresie prowadzenia firmy, budowania stategii, wyznaczania celów.

Firma "Kompleksowe finanse" to prężnie działająca firma doradcza, której zadaniem jest kompleksowe doradztwo biznesowe dla przedsiębiorstw, zarówno funkcjonujących na terenie Polski jak rónież dla osób prywatnych planujacych zrealizować swoje marzenia o własnej firmie.

Od momentu powstania współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, osobami prywatnymi o zróżnicowanej specyfice i potrzebach. Głównym obszarem naszych działań jest teren całej Polski. Dzięki temu zdobyliśmy bardzo szerokie i miarodajne doświadczenie, zarówno w dziedzinie doradztwa, jak i szkoleń dla klientów biznesowych.

 


DOŚWIADCZENIE


 

skutecznie doradzaliśmy w realizacji ponad 100 projektów,

przedkładamy realizację potrzeb Klienta nad własne korzyści. Jesteśmy z Klientem na każdym etapie – od początku do końca procesu pozyskania finansowania, a nawet dłużej

udoskonaliliśmy proces obsługi Klientów system obsługi online

pozyskaliśmy blisko 1 mln PLN finansowania dla naszych Klientów, w tym ponad 21 mln PLN w ramach preferencyjnych pożyczek,

współpracujemy z przedsiębiorcami oraz z osobami fizycznymi z obszaru całej Polski,

wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy ofertę o pozyskiwanie zwrotnych form finansowania,

 


Oferujemy coś więcej niż inni, dlaczego właśnie my?


 • uczciwosc UCZCIWOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁAŃ
 • informujemy Klientów o wszelkim potencjalnym ryzyku.
 • standardy WYSOKIE STANDARDY OBSŁUGI
 • szanujemy czas naszych Klientów; świadczymy usługi online; działamy na terenie całej Polski, każdy klient traktowany jest priorytetowo
 • kompleksowosc KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUGI
 • dotacje? kredyt? leasing? - wszystko w jednym miejscu!
 • zaangazowanie ZAANGAŻOWANIE przedkładamy realizację potrzeb Klienta nad własne korzyści.
 • doswiadczenie DOŚWIADCZENIE POPARTE SUKCESAMI
 • dla naszych Klientów pozyskaliśmy finansowanie w kwocie ponad 1 mld PLN!
 • opieka OPIEKĘ DORADCY
 • jesteśmy z Klientem na każdym etapie – od początku do końca procesu pozyskania finansowania, a nawet dłużej.
 • bezpieczenstwa GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA

Nasze doświadczenie oraz współpraca ze sprawdzonymi instytucjami są podstawą bezpieczeństwa kapitału.

 


Standardy:


Jakość usług gwarantuje kompetentny personel oraz usprawnienia wprowadzane w proces obsługi klienta - współpraca całkowicie online

JAK PRACUJEMY ?

Jesteśmy z Klientem od początku do końca procesu pozyskania finansowania, a nawet dłużej.
Ustandaryzowany proces świadczenia usług przez naszą firmę, daje Klientom pewność, że obsługujemy ich rzetelnie oraz gwarantuje, iż nie ponoszą dodatkowych opłat przed podpisaniem umowy.
Przed podjęciem przez Klienta decyzji o współpracy znaszą firmą - wspólnie określamy drogę rozwoju firmy lub możliwośći pomocy dla osób fizycznych.
Zapewniamy wysoką skuteczność realizowanych usług. Wybieramy sprawdzone rozwiązania, współpracujemy z rzetelnymi firmami, staramy się minimalizować ryzyko.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu nabytym w toku kilku lat pracy z funduszami europejskimi w tym w szczególności dofinansowanymi / dotacjami środkami europejskimi na otwarcie firmy, Start, pierwszy biznes, Badź sobie szefem, wypracowaliśmy własne narzędzia zarządzania dotacjami, które zostały zawarte w Systemie Obsługi klienta Online.

Model Doradczy oraz sposób obsługi klienta online standaryzują nasze działania pod kątem zagwarantowania obsługi najwyższej jakości. Model zapewnia indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta i działanie w jego interesie. Celem Modelu jest zapewnienie wysokiej i stale rosnącej jakości usług na etapie sprzedaży i obsługi posprzedażowej.

„Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym", ale nie warto.

Słowa Władysława Bartoszewskiego idealnie oddają ideę naszego doradztwa. Działamy przejrzyście zarówno w stosunku do Klientów, jak również do naszych współpracowników i podwykonawców. Do doradztwa zawsze podchodzimy rzetelnie. Przyjmując zlecenie dokładnie się do niego przygotowujemy: zbieramy i analizujemy dane i wytyczne; staramy się przewidzieć możliwe komplikacje.

Rozwój i skuteczność

Jesteśmy dumni z realizowanych przez nas projektów. Skuteczność mierzymy nie tylko naszymi osiągnięciami, ale przede wszystkim sukcesami projektów naszych Klientów.

Zadowolony Klient jest dla nas największym motywatorem do działania, dlatego aby zapewnić wysoką jakość usług nie stoimy w miejscu lecz nieustannie poszerzamy zakres świadczonych usług.

Więcej w tej kategorii: « Oferta Referencje »